NaujienosVilkaviškio pradinė mokykla

Vaiko organizmą labai stipriai veikia jam skiepijamas gyvenimo būdas bei aplinka, kurioje auga. Judėjimo stoka, televizija, kompiuteriai, užteršta aplinka lemia nevisavertį vystymąsi ir augimą. Didelę įtaką tinkamai vaiko raidai turi tėvai ir mokytojai, todėl jie turi bendradarbiauti, vieni kitiems padėti.
Fizinis aktyvumas – tai veiksnys, kuris formuoja žmogaus organizmą ir jo funkcijas. Jis ugdo ir stiprina visas organizmo sistemas, veikia jų funkcijas ir gyvybingumą. Žmogui fizinis aktyvumas reikalingas lygiai tiek pat, kiek maistas ir oras. Tai ypač svarbu ikimokyklinio amžiaus vaikams, kurie intensyviai auga ir tobulėja. Jiems būdingas didelis judėjimo poreikis, kuris yra prigimtinis, o ne suvokiamas sąmoningai. Laikoma, kad judėjimas yra pagrindinis biologinis žmogaus raidos veiksnys, skatinantis organizmo vystymąsi.
Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistės lankėsi Vilkaviškio pradinėje mokyklos II korpuse. Kūno kultūros pamokų metu mokė vaikus vaikščioti su šiaurietiškojo ėjimo lazdomis, darė mankštą ir skatino vaikų fizinį aktyvumą.
Akimirkos…

Visuomenės sveikatos specialistės Danguolė Balčiūnienė ir Edita Jankienė.

This slideshow requires JavaScript.